Sales Assistant, 0,5 úväzku

Nutricia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.07.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície:

 Podpora pre Key Account Managerov _Pharma & Modern Trade
 Spracovávanie trhových dát
 Príprava tovarových kariet k listingu - aktualizácia produktového portfólia
 Správa databázy ADC číselník - aktualizácia údajov o produktoch
 Správa databázy PDA - aktualizácia listingu, vyhodnotenie druhotných vystavení, vyhodnotenie price monitoringu, out of stock reporting
 Správa databázy COVERAGE - aktualizácia trasových plánov obchodných zástupcov; aktualizácia obratu filiálok
 Práca v projektových tímoch

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Profil kandidáta:

 Študent Vysokej školy so záujmom o dlhodobú spoluprácu (min. 2 roky)
 Kreatívny prístup, samostatnosť, otvorenosť a zodpovedný prístup
 Schopnosť nadhľadu a analytického myslenia
 Znalosť MS Office - Excel, PowerPoint podmienkou
 Komunikatívnosť, empatia
 Schopnosť tímovej spolupráce
 AJ slovom i písmom na dobrej úrovni

Čo ponúkame:

 Prácu pre medzinárodnú spoločnosť s vedúcim postavením na trhu detskej a kojeneckej výživy
 Priateľské a príjemné prostredie
 Príležitosť pre profesný a osobný rozvoj

NUTRICIA
Sme tu preto, aby sme pomáhali deťom v ich zdravom vývoji a zvyšovali kvalitu života chorým ľuďom. Už viac ako sto rokov preto vyvíjame a vyrábame dojčenskú a enterálnu klinickú výživu.

Nutricia je veľká nadnárodná spoločnosť a patrí do koncernu Danone.Tešíme sa zázemiu veľkej korporácie a pritom u nás panuje veľmi priateľská až rodinná atmosféra.

Hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý (á) sa nebojí osobnej zodpovednosti, dokáže tvrdo pracovať pre zmysluplnú vec a vie budovať dobré vzťahy s ľuďmi okolo seba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2113368  Dátum zverejnenia: 3.7.2015