Provozní elektro-mechanik (údržba strojů ve výrobní lince)

NUTRICIA DEVA a.s.

Místo práce
Nové Město nad Metují, Okres Náchod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Budete vykonávat technicky různorodou operativní i preventivní údržbu moderní výrobní linky včetně havarijních zásahů při poruchách a to vše ve 3 směnném provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme ochotu učit se, časovou flexibilitu, zručnost a komunikativnost.
Potřebujete platnou vyhlášku 50/1978 Sb, § 6 se vzděláním nejlépe v oborech elektrotechnik, mechatronik, mechanik-elektronik společně se zkušenostmi z oblasti strojní údržby na výrobní lince.

Výhodou bude, pokud budete umět

PLC řízení strojů(SIEMENS S7) a dalšími výhodami může být i topičský a nebo svářečský průkaz.

Co vám můžeme nabídnout

Stanete se součástí stabilní, nadnárodní společnosti se špičkovou výrobní technologií, nejvyššími produktovými i bezpečnostními standardy a posláním dodávat na trh zdravé potraviny. K tomu dostanete konkurence schopnou mzdu a širokou nabídku benefitů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2161202  Dátum zverejnenia: 29.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.