Logo NU CLINIC s. r. o.

Hľadáme recepčnú do súkromnej dermato-estetickej kliniky

NU CLINIC s. r. o.

Miesto práce
NU CLINIC, Kominárska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 8,5 EUR/hod.nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a milú kolegyňu, ktorá bude zodpovedať za plynulý chod recepcie
Hlavná náplň práce:
- prvý kontakt s klientom, osobne, telefonicky, mailom
- poskytovanie informácií o službách kliniky
- objednávanie klientov, plánovanie termínov, dohľad nad dodržiavaním termínov
- aktívna komunikácia a spolupráca s personálom kliniky
- obsluha pokladne, platobného terminálu
- práca s informačným systémom kliniky, evidencia klientov, výkonov
- priebežné sledovanie čistoty zariadenia a poriadku

- individuálne odmeňovanie zodpovedajúce skúsenostiam a nasadeniu
- zvýhodnené ošetrenia kliniky pre zamestnancov
- voľné víkendy a sviatky
- zaškolenie skúsenými kolegami s množstvom praktických rád
- tímové školenia

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na vaše CV s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Zdravotníctvo, Sociálna práca, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

- výborné komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- angažovaný prístup k povinnostiam
- flexibilita
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť

NU’CLINIC je špecializovaná súkromná dermato-estetická klinika.
Klientom ponúkame vysokokvalitnú a komplexnú starostlivosť. Garantom je primárka kliniky MUDr. Jana Chudíková s 30-ročnou praxou v odbore dermotológie a estetiky.

Kontinuálne inovujeme medicínske technológie a služby. Mnohé špecializované prístroje a služby sme počas existencie kliniky predstavili na Slovensku ako prví. V súčasnosti patrí NU'CLINIC medzi top kliniky na Slovensku vo svojom odbore so širokým portfóliom služieb najmä v oblasti estetickej medicíny, dermatológie, plastickej chirurgie a laserovej gynekológie. Množstvo najnovších prístrojov dopĺňa tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.

Rodinnou atmosférou kliniky, otvorenou komunikáciou vyladeného tímu zamestnancov a najmä kvalitou a profesionálnym prístupom pri poskytovaní služieb sa snažíme budovať dlhodorčné vzťahy s klientami a zamestnancami. U zamestnancov si ceníme najmä odbornosť, angažovanosť, férovosť, flexibilitu, lojalitu a diskrétnosť.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zamestnancov a klientov.
Viac o nás nájdete tu: www.nuclinic.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Chudík
Tel.: +421903788782
E-mail: poslať životopis
ID: 4834439  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.