Recepčná na klinike dermatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie

NU CLINIC s. r. o.

Miesto práce
Kominárska 1a, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
zodpovedajúci tvojim schopnostiam, skúsenostiam a nasadeniu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gro Tvojej práce bude komunikácia
Milý úsmev pre každého prichádzajúceho klienta
Objednávanie klientov na ošetrenia, zákroky, kontroly
Sledovanie a dohliadanie na dodržiavanie prisľúbených termínov, upozorňovanie klientov aj personálu na plánované a dohodnuté termíny
Príjemná, profesionálna, efektívna komunikácia s klientmi a personálom kliniky
Odpovedanie na otázky klientov telefonicky, mailom, prípadne cez ďalšie komunikačné kanály
Obsluha pokladne a platobného terminálu, denné uzávierky, týždenné vyúčtovanie
Aktívna práca s informačným systémom kliniky, najmä evidencia údajov
Administratívne práce spojené s chodom recepcie a evidenciou výkonov
Asistencia lekárom a zdravotným sestrám
Flexibilné riešenie nových výziev, prípadne aj neštandardných situácií v spolupráci s ostatným personálom kliniky
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov manažmentu kliniky

Za tvoju prácu ti adekvátne zaplatíme
Budeš sa môcť interne vzdelávať
Dáme ti príležitosť predviesť a zdokonaliť si všetky svoje silné stránky
Budeš mať možnosť učiť sa od skúsených a vieme ťa naučiť efektívne zvládať aj viac úloh naraz
Budeš pracovať v príjemnom kolektíve ľudí, ktorí majú radi svoju prácu
Práca u nás ťa naučí mnohým užitočným odborným zručnostiam a brilantnej komunikácii
Uvítame od teba akékoľvek kreatívne nápady

Hľadáme full time alebo part time kolegyňu na dlhodobú spoluprácu
Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj profesný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu: [email protected]
Ak navyše pridáš aj pár slov o tom, prečo by si chcela u nás pracovať, určite si ich so záujmom prečítame
Ak sa chceš dozvedieť niečo o nás, klikni na www.nuclinic.sk alebo na facebook

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už počas pohovoru môžeš ukázať, že komunikácia a práca s modernými technológiami sú tvoje silné stránky

Vhodné je, ak máš skúsenosti :
- s podobným typom práce
- s komunikáciou s klientmi
- s prácou s pokladňou, prípadne platobným terminálom
- s evidenciou údajov do informačného systému
- s internetom, mailom, facebookom, ...
- aktívna znalosť aspoň anglického jazyka

Očakávame od teba:
- že dokážeš prevziať na seba zodpovednosť
- že budeš flexibilne a proaktívne pristupovať k úlohám
- že budeš mať chuť sa vzdelávať

NU’CLINIC je špecializovaná súkromná dermato-estetická klinika.
Klientom ponúkame vysokokvalitnú a komplexnú starostlivosť. Garantom je primárka kliniky MUDr. Jana Chudíková s 30-ročnou praxou v odbore dermotológie a estetiky.

Kontinuálne inovujeme medicínske technológie a služby. Mnohé špecializované prístroje a služby sme počas existencie kliniky predstavili na Slovensku ako prví. V súčasnosti patrí NU'CLINIC medzi top kliniky na Slovensku vo svojom odbore so širokým portfóliom služieb najmä v oblasti estetickej medicíny, dermatológie, plastickej chirurgie a laserovej gynekológie. Množstvo najnovších prístrojov dopĺňa tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.

Rodinnou atmosférou kliniky, otvorenou komunikáciou vyladeného tímu zamestnancov a najmä kvalitou a profesionálnym prístupom pri poskytovaní služieb sa snažíme budovať dlhodorčné vzťahy s klientami a zamestnancami. U zamestnancov si ceníme najmä odbornosť, angažovanosť, férovosť, flexibilitu, lojalitu a diskrétnosť.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zamestnancov a klientov.
Viac o nás nájdete tu: www.nuclinic.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3135260  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zodpovedajúci tvojim schopnostiam, skúsenostiam a nasadeniu