Obchodno - technický zástupca

NTV - náradie, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
750,00 € fix na začiatku do 1500€ v závislosti od výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného a komunikatívneho obchodníka na:
- predaj profesionálnych nástrojov a náradia určených pre oblasť trieskového obrábania kovov
- aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov podľa prideleného regiónu
- technickú podporu a poradenstvo pri procese obrábania a výbere vhodného riešenia
obrábania
- podieľanie sa na plnení plánu predaja náradia : kovorezné plátky, frézy, vrtáky, závitníky,
výstružníky, upínacie náradie atď. viac o sortimente na www.ntv.sk
Nutnosťou sú vedomosti z oblasti strojárenskej výroby - obrábania kovov.
- práca spočiatku v kancelárii, neskôr podľa prideleného regiónu

- trinásty a štrnásty plat
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný telefón
- služobný automobil
- školenia a ďalšie vzdelávanie na Slovensku ako aj v zahraničí
- bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- príjemné pracovné prostredie

Ak spĺňate požadované podmienky, pošlite svoj životopis e-mailom
na adresu [email protected] s označením predmetu: PROFESIA. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

PODMIENKA: STROJÁRSTVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa
- flexibilita
- technické myslenie
- organizačné schopnosti
- ochota cestovať
- samostatnosť

NTV - náradie, s.r.o. vznikla v roku 1997 v Ilave, ktorá sa špecializuje na veľkoobchod s kovorezným náradím, primárne predaj kovorezných plátkov CERATIZIT, fréz, závitníkov, vrtákov, upínacieho náradia, meracej techniky atď.

Na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise. Na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov sme povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) prevádzkovateľ: NTV - náradie, s.r.o. Farská 86/2, 019 01 ILAVA, IČO: 36 299 596
b) zodpovedná osoba prevádzkovateľa Vám odpovie na [email protected]
c) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov;
d) osobné údaje neposkytneme inému príjemcovi;
e) osobné údaje získané na účel výberového konania sa neuchovávajú. Uchovávame iba
osobné údaje uchádzača, s ktorým bude uzatvorený pracovný pomer.
f) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup, opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov týkajúcich sa dotknutej osoby.
g) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní;
h) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2090414  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,00 € fix na začiatku do 1500€ v závislosti od výsledkov predaja