Можливість для людей з України

Kontrolór kvality

NP Automotive s.r.o.

Miesto práce
Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolór kvality,
- čaká na vás nadštandardný plat
- miesto výkonu práce je Fritz Malacky,Volkswagen Bratislava, Faurecia Lozorno
- práca na tri zmeny
- práca vyžaduje manuálnu zručnosť
- bližšie informácie na osobnom pohovore

- zaujímavé platové ohodnotenie
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- zamestnanecké benefity

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na [email protected]
Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, pracovitosť, technická zručnosť, časová flexibilita
• Dobrý zrak a schopnosť vykonávať vizuálnu kontrolu materiálov a produktov
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Slušné vystupovanie

Spoločnosť je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom v oblasti ľudského kapitálu.
Spoločnosť poskytuje služby v oblasti výroby,resident engineer service, ( automotive) kontroly kvality, triedenia, opráv dielov, vstupnej a výstupnej kontroly v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1977948  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.