Obchodný zástupca

NOVUM Slovakia s. r. o.

Lenardova 16, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

činnosť obchodného zástupcu pre daný región (hľadáme obchodných zástupcov pre
celé Slovensko)
obchodná činnosť s pesticídmi, biostimulátormi, osivami, poľnohospodárskymi
komoditami
komunikácia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne
prezentácia produktov a poradenstvo
región pôsobnosti bude prispôsobený bydlisku obchodného zástupcu

zázemie silnej a stabilnej materskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v ČR (Prahe)
dobré platové podmienky + prémiové bonusy a výhody
flexibilnú pracovnú dobu, s možnosťou využitia home office
mobilný telefón
slušné jednanie a ocenenie dobrej práce
príspevok na dopravu
príspevok na dovolenku

Sme mladá a rozvíjajúca sa spoločnosť na Slovenskom trhu, ktorá sa zaoberá distribúciou prípravkov na ochranu a výživu rastlín (pesticídov, herbicídov, fungicídov a rastových stimulátorov), obchodom s poľnohospodárskymi komoditami a osivami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia, agronóm

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

prax na pozícii obchodný zástupca
výborné komunikačné schopnosti, obchodné a
predajné zručnosti
samostatný, pracovitý, časovo flexibilný, zodpovedný,
dynamický, odolný voči stresu
vlastný automobil výhodou

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom prípravkov na ochranu rastlín, obchodná činnosť s pesticídmi, biostimulátormi, osivami a poľnohospodárskymi komoditami.
ID: 2625997  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu