Junior účtovník - zastupovanie počas MD, RD

NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4, 953 01, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu junior účtovník hľadáme zodpovednú osobu schopnú samostatne riešiť každodenné povinnosti:
- vybavovať internú a externú komunikáciu
- vybavovanie fir. korešpondencie (pošta) , elektronickej pošty a tel. hovorov
- tlmočenie a preklady
- recepcia ( telefonáty, návštevy)
- organizácia (podnikové oslavy, stretnutia)
- personalistika (evidencia žiadostí, asistencia pri pohovoroch)
- kontakt s PZS,RÚVZ, Úradom práce, Úradom životného prostredia- vypracovanie projektov a dokumentácie
- Fakturácia (dodávateľské a odberateľské faktúry)
- Pohľadávky a zápočty
- spracovanie hlásení k odpadom
- Štatistika (dodávateľské faktúry)
- asistentka generálneho riaditeľa
- interný audítor (vykonávanie vnútorných auditov)

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu
- motivujúci plat
- moderné a dynamické pracovné prostredie

V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala, prosím, zašlite Váš životopis a motivačný list v slovenskom aj v anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- organizačné schopnosti
- znalosť španielskeho jazyka výhodou
- spoľahlivosť, komunikatívnosť, chuť pracovať
- pozitívny prístup k práci a vysoké pracovné nasadenie

Novoprint Slovensko to sú komplexné riešenia v oblasti predtlačovej prípravy, tlače a knihárskeho spracovania. NOVOPRINT Slovensko, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou španielskej polygrafickej skupiny NOVOPRINT S.A. Zameriava sa na tlač technickej dokumentácie, kníh, farebnú tlač katalógov, časopisov či reklamných materiálov podporujúcich obchodné aktivity našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2771716  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou