Obchodný referent / referent odbytu

NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME NOVÉHO ČLENA DO NÁŠHO TÍMU
Náplň práce:
- starostlivosť o aktuálnych klientov (francúzskych, španielskych, švajčiarskych)
- prezentácia firmy a predaj produktov a služieb spoločnosti
- spracovávanie cenových kalkulácií pre klientov
- vybavovanie reklamácií, sledovanie ich priebehu a riešenia
- komunikácia s výrobným oddelením
- vyhladávanie nových obchodných príležitostí

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavá a samostatná práca v mladom a dynamickom kolektíve
- služobný telefón

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, prosím zašlite Váš profesný životopis a motivačný list v slovenskom a francúzskom jazyku (resp. anglickom) na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria. (do 4.7.2017)

PROSÍME UCHÁDZAČOV O POSKYTNUTIE SÚHLASU NA SPRACOVENIE OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDOVNOM ZNENÍ:
Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v mojom životopise a súvisiacej dokumentácii v zmysle zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení spoločnosťou Novoprint Slovensko s.r.o. so sídlom Robotnícka 4, 953 01 Zlaté Moravce, zapísaná v OR Okresného súdu Nitra., Oddiel: Sro, vložka č. 11105N; IČO: 31416578, IČ DPH: SK2020384135; a to pre účely uvedenia v databáze uchádzačov o zamestnanie pri obsadzovaní voľných pracovných miest uvedenej spoločnosti. Tento súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možno kedykoľvek písomne bez udania dôvodu odvolať, pričom odvolanie musí byť preukázateľne doručené spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, reklama

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť francúzskeho jazyka podmienkou !!!
- znalosť anglického a španielskeho jazyka výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, ochota a chuť pracovať
- pozitívny prístup k práci a vysoké pracovné nasadenie

Novoprint Slovensko to sú komplexné riešenia v oblasti predtlačovej prípravy, tlače a knihárskeho spracovania. NOVOPRINT Slovensko, s. r. o. je dcérskou spoločnosťou španielskej polygrafickej skupiny NOVOPRINT S.A. Zameriava sa na tlač technickej dokumentácie, kníh, farebnú tlač katalógov, časopisov či reklamných materiálov podporujúcich obchodné aktivity našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1277061  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore