Inžinier kvality

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Dolná Streda
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 700 EUR/mesiac• Hrubá mesačná mzda (brutto) od: 1000 eur - 1700 eur • Základná mesačná mzda (brutto): od 900 eur (závisí od Vašich skúseností) • V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu formou Vianočnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhuje, vytvára a podieľa sa na zavádzaní systému manažérstva kvality (SMK) v
súlade s ISO 9001 do praxe
• Aktualizuje, optimalizuje a spravuje dokumentáciu SMK podľa požiadaviek zákazníka
a interných smerníc
• Podieľa sa na riadení a analýze rizík pomocou nástrojov kvality
• Vypracováva kontrolné plány, pracovné postupy a štandardy
• Vytvára kontrolné a skúšobné protokoly k projektom
• Vytvára katalóg chýb – vizualizácia a popis
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov
• Spolupracuje pri analýze chýb vyplývajúcich z interných procesov
• Zúčastňuje sa zákazníckych auditov, auditov SMK, riadi a vykonáva interné audity
• Zabezpečuje plynulý chod a podporu oddeleniu Kvality
• Riadi vstupnú kontrolu materiálov a výstupnú kontrolu produktov
• Rieši zákaznícke a dodávateľské reklamácie
• Vedie menší team ( 3 pracovníci)
• Školí výrobných zamestnancov k témam o kvalite
• Zabezpečuje kalibráciu kontrolných a meracích zariadení

• V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu
formou Vianočnej odmeny
• Narodeninové darčeky , vianočné darčeky , darčekové poukážky
• Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Firemné akcie, výlety s rodinnými príslušníkmi do aquaparkov v zahraničí, do ktorých
boli dodané naše produkty
• Zvyšovanie odbornosti
• Obedy za 1,20 eur (príspevok zamestnanca)
• Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú (max 24 mesiacov) s možnosťou prejsť na
dobu neurčitú

Hľadáme zodpovedného a technicky zdatného pracovníka na pozíciu Inžinier kvality.
Pracovník bude zaradený na oddelenie Kvality.

V prípade záujmu o osobný pohovor nám pošlite svoj životopis jedným z uvedených spôsobov:
a) e-mail: [email protected]
b) adresa: Galantská cesta 590/369, Dolná Streda 925 63
c) vrátnica spoločnosti: na vrátnici spoločnosti si môžete osobne vyplniť „Žiadosť o zamestnanie“

Po posúdení každého životopisu pozveme vhodných kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojárske, chemické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Prax na pozícii vo výrobnom podniku je podmienkou
- Znalosť štandardov, ktoré sa týkajú Kvality, BOZP, PO
- Znalosť nástrojov kvality
- Komunikačné zručnosti a schopnosť argumentovať
- Technické a analytické myslenie
- Rozhodnosť a schopnosť pracovať v teame
- Organizačné schopnosti – plánovanie a organizovanie
práce
- Zodpovednosť
- Flexibilita

Spoločnosť Novoplast v.d. Sereď so sídlom v Dolnej Strede , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok. Každý náš výrobok je originál.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. L. Kováč
E-mail: poslať životopis
ID: 4651933  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac