Technik kvality - výstupná kontrola (vo výrobe spracovávania sklolaminátu)

Novoplast, výrobné družstvo Sereď

Miesto práce
Dolná Streda
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiac• Hrubá mesačná mzda (brutto) od: 1000 eur - 1500 eur • Základná mesačná mzda (brutto): od 800 eur (na základe Vašich skúseností) • V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu formou Vianočnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie výstupnej kontroly laminátových dielov podľa predložených kritérií a
technických výkresov
• Vedenie dokumentácie, vypracovávanie protokolov a záznamov z výstupnej kontroly
• Evidencia v systéme MES (interný systém - zaškolíme)
• Podieľanie sa na príprave a aktualizácii protokolov podľa požiadaviek zákazníka
• Príprava meracích protokolov a vykonávanie predpísaných meraní
• Reportovanie výrobným oddeleniam (Reportovanie sa týka kvalitatívneho prevedenia
dielov)
• Identifikovanie nezhody, spolupráca pri určovaní príčiny nezhody a pri navrhovaní
nápravných a preventívnych opatrení
• Označovanie odkontrolovaných dielov a podskupín identifikačnými nálepkami a
sprievodnými dokumentami
• Vedenie metrologickej evidencie meradiel
• Kooperácia s ostatnými oddeleniami (najmä Výroba)
• Školenie výrobných zamestnancov k témam o kvalite

• V prípade priaznivých ekonomických výsledkov odmena do výšky priemerného platu
formou Vianočnej odmeny
• Narodeninové darčeky , vianočné darčeky , darčekové poukážky
• Finančný príspevok pri dosiahnutí životného jubilea
• Firemné akcie, výlety s rodinnými príslušníkmi do aquaparkov v zahraničí, do ktorých
boli dodané naše produkty
• Zvyšovanie odbornosti
• Obedy za 1,20 eur (príspevok zamestnanca)
• Pracovný pomer sa uzatvára na dobu určitú (max 24 mesiacov) s možnosťou prejsť na
dobu neurčitú
• Práca vhodnejšia pre mužov (kvôli bremenám)

Hľadáme zodpovedného a technicky zdatného Pracovníka výstupnej kontroly do jednozmennej prevádzky.

V prípade záujmu o osobný pohovor nám pošlite svoj životopis jedným z uvedených spôsobov:
a) e-mail: [email protected]
b) adresa: Galantská cesta 590/369, Dolná Streda 925 63
c) vrátnica spoločnosti: na vrátnici spoločnosti si môžete osobne vyplniť „Žiadosť o zamestnanie“

Po posúdení každého životopisu pozveme vhodných kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Prax na výstupnej kontrole kvality je podmienka
- Prax vo výrobe sklolaminátu - výhoda
- Technické myslenie
- Samostatnosť, dôslednosť a zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Nemecký jazyk, príp. Anglický jazyk - (začiatočník až
mierne pokročilý)

Spoločnosť Novoplast v.d. , je 100% slovenská expandujúca firma s takmer 75-ročnou históriou. Je vyhľadávaným výrobcom a dodávateľom výrobkov zo sklolaminátu pre rôzne priemyselné odvetvia. Najsilnejšiu oblasť tvoria dodávky plastových dielov pre vodné a zábavné parky v západnej Európe, v USA, Číne. Cieľom našej spoločnosti je vytvárať a dodávať jedinečné produkty, ktoré prinášajú našim klientom úžitok.
Náš administratívny tím tvoria slovenskí ľudia. Snažíme sa poctivou remeselnou prácou budovať si dobré meno firmy nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, čo sa odzrkadľuje zvýšeným dopytom po našich službách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4651926  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac