Manipulant triedičky a baličky, obsluha triediaceho stroja

Novogal, a.s., Dvory nad Žitavou

Miesto práce
NOVOGAL a.s. Prevádzka Levice, Jurská cesta, Levice
Termín nástupu
hneď
6 EUR/hod.Mesačná hrubá mzda dosahuje výšku 1250-1400 Eur. Ročné prémie 10% z hrubého ročného príjmu. Ostatné príplatky podľa ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s oddelením odbytu koordinuje a vykonáva triedenie a balenie vajec a ich výdaj do skladu, obsluhuje triediaci a baliaci stroj.

Ďalšie odmeny: mesačné osobné ohodnotenie, ostatné zamestnanecké benefity, dva krát do roka prémie 10% z hrubého ročného príjmu. Pracovný pomer sa predlžuje dva krát a po dvoch rokoch sa mení na dobu neurčitú. Prac. čas : len denné zmeny 7:00-15:00, 4 dni sa robí a 2 dni je voľno. Pracuje sa aj cez víkendy a sviatky ak vám pripadne zmena.
Možnosť pridelenia služobného trojizbového bytu za výhodných podmienok pre celú rodinu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebné technické vzdelanie, základy práce s PC, práca na vysokozdvižnom vozíku, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam, schopnosť pracovať v kolektíve.

Produkcia slepačích konzumných vajec a hydinového mäsa a chov kuríc.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4790222  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.