Vodič sk.B/majiteľ pobočky Novodobá sanitka Slovensko

Novodobá sanitka

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám možnosť vlastného PODNIKANIA/ŽIVNOSŤ, pod záštitou firmy Novodobá sanitka, ako vodič sk.B. Zakúpte si našu franchizu/licenciu a podnikajte vo svojom meste.
Ide o prepravu osôb k lekárom,do nemocníc a do kúpeľov...Prepravu seniorov, prípadne matky s deťmi a pod.

-Know-how
-podpora pri založení
-jednotná propagácia
-rady získané skúsenosťami v ČR/ 5rokov
-praktické a teoretické zaškolenie
-pomoc pri komunikácii s mestom,zdravotníckymi a sociálnými zariadeniami
-využívanie partnerských výhod spoločnosti NS
-poradenstvo mail/telefón/osobne
-marketingová podpora

Informácie o výberovom konaní

POŽADUJEME:
-kúpa licencie /4000eur
-vlastné vozidlo
-pravidelný mesačný poplatok /do 150eur mesačne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom a podobne.

Poskytujeme prepravu pre chorých, ktorí nemajú od lekára nárok na sanitnú zdravotnícku prepravu a potrebujú sa dopraviť k lekárom, do nemocníc, kúpeľov.
ID: 2422030  Dátum zverejnenia: 29.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou