BioPharm Medicínský/Farmaceutický reprezentant

Novo Nordisk Slovakia s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v oblasti diabetológie.
- Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

Vaše životopisy zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu.

Děkujeme všem uchazečům za projevený zájem a zároveň děkujeme za pochopení, že budeme kontaktovat pouze ty, kteří splňují naše požadavky. Ostatním uchazečům, které nebudeme kontaktovat, touto cestou děkujeme za zájem. Jejich osobní materiály budou skartovány v souladu se zákonem.

Uchazeč o přijetí do zaměstnání dává zasláním životopisu souhlas se zpracováním a uložením svých osobních údajů za účelem poskytnutí zaměstnaní v souladě se zákonem 428/2002 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicinske, farmaceuticke, prírodovedecke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie (medicinske, farmaceuticke, prírodovedecke )
- Prax na pozícií medicínskeho reprezentanta nie je podmienkou
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilta
- Silne orientovanie na dosahovanie výsledkov
- Dobrá úroveň v oblasti vyjednávania, silný v argumentácií, vynikajúce komunikačné zručnosti
- Tímový hráč

Novo Nordisk is a global healthcare company with 90 years of innovation and leadership in diabetes care. The company also has leading positions within haemophilia care, growth hormone therapy and hormone replacement therapy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NOVO NORDISK Slovakia s.r.o.
Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
ID: 2754064   Dátum zverejnenia: 6.10.2016