Zaujíma ťa svet R&D? (konzultant výskumu a vývoja)

Novo Consulting s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiacodmeny v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti výskumu a vývoja (či už v rámci štúdia alebo profesionálnej praxe) a chcel by si pomáhať top firmám na Slovensku financovať svoje náročné projekty v oblasti výskumu, vývoja alebo inovácií?

Máš k tomu jedinečnú príležitosť.

Sme spoločnosť, ktorá spolupracuje s viac ako 100kou najvýznamnejších technologických a vývojových spoločností v rôznych oblastiach (elektrotechnika, priemyselná automatizácia, informatika, a iné) a pomáha spoločnostiam rásť prostredníctvom rôznych finančných podpôr na financovanie výskumných alebo vývojových aktivít.

Medzi našich zákazníkov patria aj firmy ako Sygic, XIMEA, MTS, KVANT LASERS a mnohé iné top technologické firmy na Slovensku.

Tvojou prácou bude:
- komunikácia so zákazníkmi (písomná, telefonická), dohadovanie osobných stretnutí u zákazníkov (v prevažnej miere západné Slovensko)
- spracovávanie podkladov pre vytvorenie požadovanej dokumentácie (ekonomická, projektová, technická)
- kontinuálne vzdelávanie sa v oblasti legislatívy a metodiky pre jednotlivé finančné nástroje
Práca konzultanta je náročná, ale pestrá a aktívnych a šikovných ľudí náležite odmeňujeme. Zamestnanci našej spoločnosti majú k dispozícii nadštandardné pracovné prostriedky a ku každému zamestnancovi vieme pristupovať individuálne.

Čo Vám ponúkame?

- flexibilný pracovný čas
- motivujúce finančné hodnotenie s odmenami v závislosti od Vašich výsledkov
- práca home-office
- kvalitné pracovné prostriedky (reprezentatívne služobné vozidlo, notebook a mobil podľa Vášho výberu)
- príjemný a priateľský kolektív s rodinnou atmosférou

Práca z domu (preferujeme kandidátov zo západného Slovenska).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru podmienkou.

Vodičský preukaz a prax v šoférovaní podmienkou.

Perfektná znalosť gramatiky SJ podmienkou.

Prax počas štúdia vo výskume alebo vývoji veľkou výhodou.

Profesionálne vystupovanie
Ochota vzdelávať sa
Asertivita
Samostatnosť ale aj zmysel pre tímovú prácu
Schopnosť dodržiavať termíny
Prozákaznícky prístup

Novo Consulting s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje ekonomicko-technické poradenstvo pre spoločnosti v oblasti výskumu a vývoja. Okrem svojej poradenskej činnosti sa venuje odborným aktivitám v oblasti tvorby legislatívy a medializovania potrieb zlepšovania podnikateľského prostredia, najmä v oblasti podpory výskumu a vývoja na Slovensku. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke novoconsulting.sk a LinkedIn profile.
ID: 4754437  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac