Compliance officer – junior

NOVIS Insurance Company

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Compliance officer - junior.

Ideálny kandidát má právne vzdelanie (minimálne Bc.), hľadá možnosť uplatniť sa a juniorská pozícia je preňho výzvou ukázať svoje schopnosti.

Výhodou je orientácia na spotrebiteľské právo a/alebo finančníctvo a poisťovníctvo a prípadné skúsenosti v týchto oblastiach sú veľkým plusom.

Konkrétna náplň práce a pracovné úlohy:

• administratívna podpora pre činnosť oddelenia
• príprava a kontrola zmlúv v rámci slovenského a českého právneho poriadku (predovšetkým obchodnoprávne a pracovnoprávne)
• spolupráca pri riešení sťažností a podnetov klientov
• sledovanie aktuálne platnej legislatívy (min. SR a ČR) dotýkajúcej sa poisťovníctva a zabezpečovanie súladu interných procesov a činností spoločnosti s ňou
• aktívna spolupráca pri príprave interných predpisov spoločnosti pre SR a ČR
• sledovanie aktuálnej legislatívy v SR a ČR
• spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, zabezpečenie potrebných podkladov pre činnosť oddelenia

Priestor pre rast pre talentovaných, samostatných a zodpovedných zamestnancov.
Možnosť získať pracovné skúsenosti v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti z oblasti, na ktorú má dopad hneď niekoľko oblastí práva.
Úspešný kandidát bude mať aj priestor pre kariérny rast.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• písomná a ústna znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka aktívne, druhého z týchto jazykov pasívne
• výhodou je aktívna znalosť iného jazyka (maďarčina, čeština, poľština, taliančina, fínčina)
• schopnosť samostatného uvažovania a tímovej práce
• motivácia a chuť dlhodobo spolupracovať
• proaktívny prístup, samostatnosť

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2692866  Dátum zverejnenia: 16.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou