Junior marketingový špecialista

NOVIS Insurance Company

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava, Historické jadro
Termín nástupu
asap
od 900 €, v závislosti na Vašich schopnostiach, motivácií a skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme nového kolegu, ktorého rolou v NOVIS-e bude preniesť filozofiu spoločnosti a nášho inovatívneho poistného produktu do všetkých činností NOVIS-u v Európe. Ponúkame Ti možnosť byť súčasťou spoločnosti, ktorá rýchlym tempom rastie a neustále expanduje do nových krajín.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, pokiaľ majú chuť učiť sa a napredovať nielen v oblasti marketingu.

Budeš zodpovedný „od A po Z“ za pridelené krajiny, v ktorých NOVIS pôsobí alebo sa pripravuje na vstup na trh. To zahŕňa:
o Práca na príprave, úprave a následná kontrola a tlač zmluvných dokumentov, formulárov a iných tlačív spoločnosti (gro dennej agendy)
o Správa a aktualizácia webovej stránky
o Správa sociálnych sietí
o Denná komunikácia a spolupráca s reklamnou agentúrou
o Organizácia business eventov či firemných akcií
o Podpora obchodného oddelenia (príprava prezentácií, reklamných predmetov, akcií/eventov na podporu predaja a iné)
o Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti (compliance, účtovné oddelenie, správa zmlúv a iné)
o Kontrola dodržiavania firemného brandingu a firemnej identity
o Komunikácia v mene spoločnosti s externými partnermi, dodávateľmi alebo médiami
o Komunikácia s vedením spoločnosti pri novo pripravovaných projektoch
o Zabezpečenie efektívneho fungovania marketingových činností vykonávaných v pobočkách v iných krajinách
o Veľa iného :)

Na oplátku Ti ponúkame:
o Adekvátne finančné ohodnotenie v závislosti od Tvojich schopností a Tvojej šikovnosti
o Flexibilnú pracovnú dobu
o Možnosť Home Office
o Firemné akcie (Vianočny večierok, chata a iné)
o Stravné lístky v hodnote 4€
o Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
o Prácu v neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
o Ak sa „ukážeš“ máš možnosť kariérneho rastu

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail: [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické a/alebo marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvoje nastavenie a schopnosti / znalosti:

- vieš, že marketing nie je len reklama
- máš cit pre detail a zodpovednosť
- nepoznáš slová „nedá sa“
- nevadí Ti pracovať veľa a pod tlakom na zaujímavých projektoch
- nemáš problém komunikovať, spolupracovať a koordinovať svoju prácu s inými oddeleniami
- máš znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni
- veľkou výhodou je aj znalosť niektorého iného jazyka/jazykov, predovšetkým čeština, maďarčina, poľština, taliančina, nemčina
- výhodou je tiež znalosť fínčiny či švédčiny, ale oceníme aj akýkoľvek iný jazyk
- bezproblémová práca s MS Office, nadpriemerné počítačové schopnosti (napr. práca s Adobe Ilustrator, Photoshop, Premier Pro, či CMS alebo Prezi výhodou).

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2687424  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 €, v závislosti na Vašich schopnostiach, motivácií a skúsenostiach