Kuchár(ka)

NOVIRA s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
550 - 1000 EUR/mesiac, Dohodou podľa schopností a zručností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín

ubytovanie a strava zdarma.

Kontaktovaný bude každý uchádzač, ktorý je vyučený v odbore Kuchár(ka).Druh pracovného pomeru, je hlavný pracovný pomer na plný uväzok prípadne vzájomnou dohodou.Platové ohodnotenie, sa bude odvíjať od skúseností daného uchádzača.Plat je od 550-1000eur netto.
Miesto výkonu práce je v obci Telgárt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vyučený v odbore kuchár

Počet rokov praxe

3

Vyučený v odbore,
prax min 2-3roky,
flexibilita,
pozitívny vzťah ku gastronómii,
dobrý zdravotný stav,
prax v zahraničí vítaná

Spoločnosť, ktorá prevádzkuje Apartmánový dom a reštauráciu v Nízkych Tatrách.
ID: 1941448  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1000 EUR/mesiac, Dohodou podľa schopností a zručností daného kandidáta