Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce - region střední Slovensko (m/ž)

NOVIKO s.r.o.

Medlánky, Palackého třída 537/163, Brno, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsícVýška finální odměny se odvíjí od zkušeností a schopností uchazeče. Upřesnění mzdových a pracovních podmínek je součástí výběrového řízení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být důležitou součástí největšího českého distributora špičkových produktů pro zvířata a mít tak obrovský dopad na jejich zdraví?

Pokud se poohlížíte po práci, kde propojíte vztah ke zvířatům a obchodního ducha, pak je tu pro vás skvělá příležitost! Do našeho obchodního týmu hledáme posilu se zaměřím na region středního Slovenska.

Na čem budete pracovat?

  • Budete rozvíjet obchod a poskytovat poradenství našim B2B zákazníkům – veterinární praxe, pet shopy, chovatelské stanice v oblasti středního Slovenska.
  • Budete pečovat naše zákazníky – řešení jejich objednávek, požadavků a reklamací či poskytování konzultací v oblasti našeho sortimentu.
  • Čeká vás nejen péče o stávající zákazníky, budete také aktivně vyhledávat příležitosti nové a budovat svou síť.
  • Budete komunikovat s celým obchodním týmem, komentovat výsledky, poskytovat zpětnou vazbu a podstatné informace z trhu. Také budete ve spojení s ostatními kolegy ze skladu, dopravy nebo zákaznické péče.
  • Budete se účastnit veletrhů a oborových kongresů na Slovensku.
  • Misí vaší role bude prohloubit vztahy s našimi zákazníky, rozvíjet obchodní spolupráci a být jim profesionálním parťákem v oblasti jejich podnikání.

Co od vás očekáváme?

  • Máte vzdělání v oblasti veterinární péče, výživářství nebo chovatelství. Výhodou je reálná zkušenost s podobně zaměřenou pozicí.
  • Jste aktivní řidič/ka a cestování na čtyřech kolech vás baví (tisíce km za měsíc).
  • Jste kompatibilní s digitální technikou (pokročilý Excel, Power Point, Outlook, video konferenční nástroje jako Zoom/Teams).
  • Zvládáte stanovit priority, zorganizovat svůj čas a vyjednávat zájmy firmy.
  • Pravidelné návštěvy naší brněnské kanceláře - obchodní porady, týmové meetingy (orientačně 1 – 2x měsíčně).
  • Příjemnou komunikaci, schopnost vyjednávat a obhájit zájmy firmy.

Co vám nabízíme?

  • Dáme vám možnost se přímo podílet na budování obchodního úspěchu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru.
  • Základní plat startuje na 1 400 EUR, variabilní složka je závislá na plnění obchodních cílů. Výška finální odměny se odvíjí od zkušeností a schopností uchazeče. Upřesnění mzdových a pracovních podmínek je součástí výběrového řízení.
  • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu a možnost využit home-office, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), stravenkový paušál, příspěvek do catererie, placené volno na narozeniny, slevy na firemní produkty, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :
  • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Zaujali jsme vás?

Pak pošlete své CV nebo odkaz na LinkedIn. Zároveň k tomu přidejte pár bodů o sobě, které CV neprozradí. Těšíme se!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby
Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Ptáčková
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4796825  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc