Inštruktor sociálnej rehabilitácie v domove sociálnych služieb a špecializovanom zariadení

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Žehra
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vypracovávanie programov sociálnej rehabilitácie a individuálnych plánov prijímateľov v domove sociálnych služieb a špecializovanom zariadení,
  • realizácia terapeutických a voľnočasových aktivít,
  • poskytovanie pomoci novoprijatým prijímateľom pri ich adaptácii na interné podmienky, sledovanie ich zaradenia do kolektívu a zabezpečovanie spolupráce opatrovateľov a zdravotných sestier pri adaptácii prijímateľov,
  • využívanie vhodných foriem aktivity s cieľom naučiť prijímateľov základným zručnostiam a činnostiam s použitím vhodných metód a techník,
  • realizácia individuálnej a skupinovej práce s prijímateľmi,
  • aktivizácia prijímateľov, ich podpora ku samostatnosti, nezávislosti a sebestačnosti,
  • posilňovanie návykov pri sebaobsluhe a pri základných sociálnych aktivitách,
  • organizácia a plánovanie pracovných aktivít,
  • zabezpečovanie integrácie v kontexte širšej komunity s možnosťou zamestnania sa na trhu práce,
  • vedenie odborných záznamov z procesu sociálnej rehabilitácie.
  • Pracovná dobaflexibilná - 40 hodín týždenne, pondelok – piatok, začiatok medzi 6,00 - 8,00 hod.

  • Príležitosť realizovať sa vo vyštudovanom odbore,
  • zmysluplná práca v inštitúcii, ktorej cieľom je vytvoriť prijímateľom sociálnych služieb zmysluplný, dôstojný a a plnohodnotný život a podporiť ich v samostatnosti a k začleneniu sa do spoločnosti, prax v odbore a / alebo skúsenosti s prácou s mentálne postihnutými klientmi vítaná,
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu personálnej agentúry ([email protected] )
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

• Naším klientom je nezisková organizácia Domovina, n. o. neverejný poskytovateľ sociálnych služieb.
• Svoje sociálne služby poskytuje n.o. celoročnou pobytovou formou fyzickým osobám, ktoré sú z dôvodu nepriaznivého zdravotného stavu alebo ťažkého zdravotného postihnutia odkázané na pomoc inej fyzickej osoby v domove sociálnych služieb alebo v špecializovanom zariadení
• Sídlo n.o. je v obci Žehra, časť Hodkovce, https://domovina-no.sk/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika, pedagogika mentálne postihnutých...

  • VŠ vzdelanie 1. stupňa v odbore sociálna práca, príp. v odbore špeciálna pedagogika alebo pedagogika pre mentálne postihnutých,
  • prax v odbore a / alebo skúsenosti sprácou s mentálne postihnutými klientmi vítaná,
  • užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel.
  • Samostatný, komunikatívny a empatickýtyp, s ústretovým a profesionálnym prístupom a s autentickým vzťahom k ľuďom, aj ku svojej práci.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4774456  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac