IT konzultant / IoT technik so zameraním na energetiku

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborne konzultačné činnosti v podmienkach spoločnosti, ktorá sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti energetického smart-meteringu a následného pretavenia takto získaných dát do zníženia energetických nárokov budov, t.j. :
• denný kontakt so zákazníkmi – mailom, telefonicky alebo osobne u klienta,
• analýza informácií a vzniknutých požiadaviek zo strany zákazníka,
• spracovanie získaných informácií a návrh technických riešení pre analýzu dát,
• riadenie projektov a komunikácia s technikmi, partnermi, subdodávateľmi a zákazníkmi,
• koordinácia implementácie výsledného produktu u zákazníka.
• Súčasťou práce sú výjazdy za zákazníkom podľa potreby.

• Profesijný a odborný rast, možnosť pracovať s najnovšími IT technológiami,
• účasť na odborných konferenciách,
• teambuilding, firemné akcie,
• možnosť pracovať formou freelance alebo klasického pracovného úväzku podľa dohody,
• po dohode možný čiastočný home office (hybridný model).

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu personálnej agentúry ([email protected] )
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe.
• Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť eIoT, s. r. o. so sídlom v Poprade (https://www.eiot.eu)
• Značka eIoT (energy Internet of Things) vznikla ako spoločná iniciatíva troch vzájomne kooperujúcich spoločností, ktoré sa rozhodli priniesť na trh nové inovatívne produkty v oblasti energetického manažmentu a správy miest, obcí, areálov a budov.
• Spojením profesionálneho know-how z odlišných oblastí vznikol unikátny produkt, spĺňajúci najvyššie kritéria v oblasti energetického smart-meteringu a následného pretavenia získaných dát do zníženia energetických nárokov budov.
• Kvalitný a robustný softvér Chastia integrovaný s IoT sieťou pre získavanie dát o energiách je ideálnym nástrojom pre následné vyhodnocovanie spotreby energií, návrhov úspor či detekcie anomálií. Profesionálnym poradenstvom pre prácu so získanými údajmi tak zákazník získava najmodernejší systém pre efektívne riadenie a energetický manažment svojho portfólia nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• skúsenosti s TZB alebo facility management výhodou,
• znalosť systémov pre energetický manažment vítaná,
• odborná spôsobilosť v oblasti elektrotechniky podľa paragrafu 21 výhodou,
• dobré technické myslenie a praktická technicko remeselná zručnosť
• dobrá znalosť anglického jazyka,
• pokročilá úroveň - práce na PC – MS Office, Project, apod.
• VP sk. B, aktívny šofér.
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
• analytické myslenie,
• samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť budovať vzťahy so zákazníkmi.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4774453  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac