Absolventský program pre motivovaných a cieľavedomých technicky zameraných kandidátov

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiac• výška mzdy závisí od pracovného zaradenia a od posúdenia vedomostí kandidáta, • mzda sa bude upravovať aj po úvodnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient ponúka motivovaným absolventom VŠ jedinečnú príležitosť získať prax v stabilnom výrobnom podniku.
Náplň práce bude závisieť od vyštudovaného odboru a profesionálnych ambícií :
• je možné získať prax ako konštruktér, technológ, inžinier kvality príp. plánovač výroby,
• klient ponúka možnosť zdokonaliť sa v práci s technickou dokumentáciou, získať prax v cenotvorbe, plánovaní, prípadne na oddelení kvality.

• Príležitosť získať prax v podmienkach etablovanej a stabilnej strojárskej spoločnosti s dlhoročnou výrobnou tradíciou, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou,
• možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore a perspektíva kariérneho rastu,
• každoročná valorizácia miezd,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• benefity zo sociálneho fondu
• benefity zamestnancom z Kolektívnej zmluvy – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ( 3.pilier)
• odmeny darcom krvi

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry [email protected]
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

• Naším klientom je spoločnosť CHEMOSVIT – STROJCHEM, s.r.o. https://www.strojchem.com/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Absolvent VŠ 2. stupňa prednostne so zameraním na strojárstvo, prípadne IT alebo elektrotechniku - bez nutnosti praxe,
• komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
• analytické, logické a kritické myslenie,
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu a
zorientovanosť vo výrobných technológiách,
• pokročilá úroveň práce s PC, hlavne Microsoft Excel (BI, scripts)
• Visual Basic a/ alebo MySQL výhodou,
• vodičský preukaz skupiny B
• Cieľavedomé, ambiciózne a húževnaté typy, s aktívnym, poctivým a systémovým prístupom k práci, s chuťou pracovať aj na sebe pracovať a ďalej sa vzdelávať.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4724710  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac