Obchodný zástupca pre Prešovský a Košický kraj

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu predaja čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie v priemyselných podnikoch v prešovskom a košickom regióne, t.j. :
  • vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov s obchodnou ponukou,
  • nadväzovanie nových obchodných kontaktov s orientáciou na strategický priamy predaj produktov,
  • predvádzanie strojov a poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb klientov,
  • predkladanie cenových ponúk, dohodovanie konečnej podoby zmluvných podmienok,
  • udržiavanie pravidelnej telefonickej a e-mailovej komunikácie s klientmi
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, pravidelné školenia v oblasti sortimentu, firemné akcie – teambuilding a vianočný večierok, zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty Kärcher, 13. plat, k dispozícii služobné auto (OPEL Movano).

  • Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry.
  • V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov
  • Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.
  • Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.
  • Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Veľkoobchod

    Naším klientom je spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku, celosvetová špička a technologický líder v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Vodičský preukaz

    B

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo obchodného zamerania,
  • preukázateľné, minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti aktívneho predaja, prednostne vo veľkých priemyselných firmách,
  • dobrá znalosť prešovského a košického regiónu,
  • komunikatívna úroveň anglického a /alebo nemeckého jazyka,
  • pokročilá úroveň práce s PC (MS OFFICE),
  • aktívny vodič,
  • spoločenský, komunikatívny, flexibilný a vnútorne motivovaný typ so zameraním na stanovený cieľ, s vysokou sebadisciplínou a sabaorganizáciou, s veľmi dobrými vyjednávacími a prezentačnými schopnosťami a dobrou časovou disponabilitou (1-2 prenocovania týždenne mimo domova).
  • Inzerujúca spoločnosť

    • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
    • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
    • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

    Počet zamestnancov

    3-4 zamestnanci
    ID: 3151429  Dátum zverejnenia: 4.8.2017