Prevádzkový manažér novotváraného športovo-relaxačného centra

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie novootváraného športovo – relaxačného centra, t.j. participácia na prípravných činnostiach spojených s kolaudáciou a otvorením centra, vrátane náboru personálu a nastavenia procesov a následne zabezpečenie bezproblémového chodu prevádzky, t.j.
• vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov,
• objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
• komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok,
• pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky, budovanie a rozvoj obchodných vzťahov aj s partnermi v zahraničí (Kanada)
• fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy,
• zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie,
• pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení,
• riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov,
• zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb,
• vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami,
• koordinácia prevádzkovateľov fitnes, welness

Perspektívne zamestnanie a príležitosť pre sebarealizáciu a samostatnú riadiacu prácu v podmienkach novootváraného, nadštandardne vybaveného športovo relaxačného centra, primerané platové ohodnotenie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Naším klientom je spoločnosť Sankt Hubert, s.r.o., ktorá otvára v Liptovskom Mikuláši športovo relaxačné centrum s unikátnym hokejovým trenažérom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

VŠ vzdelanie, aktívna znalosť anglického jazyka, podmienkou sú preukázateľné skúsenosti s riadením prevádzky, prednostne v oblasti služieb, dobrá znalosť platnej legislatívy a zorientovanosť v ekonomickej sfére. Skúsenosti zo zahraničia v oblasti welness, športu a/ alebo služieb sú výhodou.
Samostatný, zodpovedný a výsledkovo zameraný manažér, ktorý má podnikavého ducha a výborné organizačné a komunikačné schopnosti.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3127480  Dátum zverejnenia: 11.7.2017