Area sales manažér – predaj mäsa a mäsových výrobkov

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci - zodpovedajúci výsledkom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie plánov predaja a vedenie tímu 6 obchodných zástupcov pôsobiacich v rámci SR, ich motivovanie a koučing, úzka spolupráca s obchodným riaditeľom spoločnosti t.j. :.
- podpora tímu pri plnení obchodných a marketingových úloh
- stanovovanie obchodných cieľov
- analýza predaja
- plánovanie marketingových aktivít
- budovanie a rozvíjanie obchodnej siete
- starostlivosť o spoluprácu s významnými klientami a obchod

Dynamické zamestnanie v etablovanej obchodnej spoločnosti, osobný automobil k dispozícii na výkon práce a na súkromné účely, telefón, počítač, motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po uzávierke prihlášky vyhodnotíme a prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku a ďalšom postupe. Výberové konanie sa uskutoční v Poprade.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je obchodná spoločnosť so sídlom v Poprade, ktorá sa zaoberá predajom mäsa a mäsových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

SŠ/VŠ vzdelanie, podmienkou je minimálne 5 ročná prax v oblasti predaja FMCG a preukázateľné skúsenosti s riadením obchodného tímu. Aktívna vodičská prax, zbehlosť v práci s PC.
Obchodnícky založený, cieľavedomý, húževnatý a samostatný typ, prozákaznícky a výsledkovo orientovaný s kultivovaným vystupovaním a výbornými komunikačnými, vyjednávajúcimi a riadiacimi schopnosťami, ktorý dokáže motivovať svojich podria-dených. Bydlisko prednostne na východnom Slovensku.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3068286  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci - zodpovedajúci výsledkom