Samostatný odborný referent na oddelení dopravy

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení dopravy
- rieši úlohy súvisiace so zabezpečením mestskej hromadnej dopravy v meste Poprad, -
- vykonáva činnosti vyplývajúce pre mesto zo zákona o cestnej doprave (vydáva dopravné licencie, vyjadruje sa k cestovným poriadkom, vydáva súhlas na zastavovanie vozidiel na území mesta, vykonáva odborný dozor nad cestnou dopravou a pod.),
- vydáva určenie použitia dopravného značenia a povolenia na vyhradené parkovacie miesta pre osoby ťažko zdravotne postihnuté,
- vykonáva činnosti cestného správneho orgánu vyplývajúce pre mesto zo zákona o pozemných komunikáciách (určuje použitie dopravných značiek, povoľuje uzávierky, zvláštne užívanie, vjazdy a pripojenia pozemných komunikácií, vykonáva kontrolnú činnosť, rieši priestupky, delikty a pod.),
- rieši úlohy na úseku organizácie dopravy v meste,
- vedie pasport miestnych komunikácií, dopravných značiek a autobusových zastávok,
- vydáva stanoviská z hľadiska dopravy a pozemných komunikácií ku všetkým druhom dokumentácií,
- spolupracuje na tvorbe a posudzovaní koncepčných dopravných dokumentov (generel dopravy, štúdie, pasporty), spolupracuje na príprave dopravných podkladov (koncepcia dopravy) a iných podkladov týkajúcich sa dopravy.

Príležitosť na uplatnenie profesijných skúseností a podieľanie sa na na profesionálnom poskytovaní služieb, ktoré odbor dopravy poskytuje občanom mesta.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Naším klientom je Mestský úrad v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské vzdelanie minimálne I. stupňa- technický smer so zameraním na stavebníctvo alebo dopravu,
• znalosť všeobecne platných právnych predpisov v oblasti dopravy
• prax v odbore výhodou,
• práca s počítačom na pokročilej úrovni (LibreOffice)
• vodičský preukaz sk. B,
• bezúhonný, spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ s profesionálnym prístupom ku výkonu práce

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3063534  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej legislatívy