Obchodný zástupca

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci - naviazaný na dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálne obchodné zastupovanie mediálneho domu Košice dnes (TV Košice dnes, rádio Kiss, online a denník Košice dnes), t.j.
-aktívne vyhľadávanie klientov a obchodných príležitostí,
- starostlivosť o pridelenú skupinu klientov a vytváranie vlastnej databázy,
- poskytovanie komplexných mediálnych a reklamných riešení pre klientov a predaj iných produktov,
- tvorba a práca s CRM databázou,
- spolupodieľanie sa na tvorbe biznis plánu.

Dynamické zamestnanie a príležitosť na sebarealizáciu v atraktívnej oblasti mediálneho a reklamného trhu, kultivované a profesionálne pracovné prostredie, kompletné office zázemie štandardu A+ , v prípade absolventov úvodné zaškolenie a podpora, služobný mobil, PC, automobil na služobné účely, teambuldingové/firemné akcie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Naším klientom je najväčší lokálny mediálny dom na Slovensku, KOŠICE:DNES.
Jeho súčasťou je najväčší denník v Košiciach – denník KOŠICE:DNES, lokálna televízia KOŠICE:DNES, multimediálny portál www.KOSICEDNES.sk a sociálne siete KOŠICE:DNES, v spolupráci s regionálnym Rádiom KISS. Tieto médiá, oslovujúce stálu komunitu 300 000 recipientov v Košiciach a okolí, ponúkajú koordinovane lokálne informácie, inzertné a iné služby v nadštandardnej kvalite, podľa preferencií čitateľov/divákov a inzerentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

SŠ/VŠ vzdelanie, aj čerstvý absolvent, ktorý má ambície uplatniť sa vo vysoko profesionálnom prostredí v oblasti marketingovej komunikácie, reklamného a mediálneho trhu. Pracovné skúsenosti na obchodníckej pozícii alebo mediálnej oblasti sú výhodou. Užívateľská úroveň práce s PC (MS Excel, PowerPoint), aktívny vodič.
Dynamický, podnikavý, komunikatívny typ, ktorý ľahko nadväzuje kontakty a baví ho práca s ľuďmi, má presvedčivé vystupovanie a hľadá príťažlivú príležitosť pre odštartovanie alebo reštartovanie svojej kariéry.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3034389  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci - naviazaný na dosiahnuté výsledky