Hlavná účtovníčka - výkon práce na základe ŽL

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie kompletnej účtovnej agendy vrátane uzávierok v obchodnej spoločnosti, ktorá je mesačným platcom DPH, s možnosťou konzultácie a audítorom.

Kvalitné podmienky pre prácu, spolupráca s audítorom, flexibilná pracovná doba.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásené kandidátky budeme priebežne informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je prosperujúca obchodná spoločnosť FOR-TRABE, s.r.o. so sídlom v Poprade. Obchodná značka predávaných produktov nášho klienta je MELINA. (www.melina.sk )

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, komplexná znalosť podvojného účtovníctva a daňovej problematiky, preukázateľná prax vo vedení podvojného účtovníctva.
Zbehlosť v práci s PC (Word, Excel), znalosť Elall vítaná. VP sk. B.
Samostatný, dôsledný, spoľahlivý a výkonovo zameraný typ. Výkon práce na základe ŽL.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2939893  Dátum zverejnenia: 21.2.2017