Manažér pôdneho fondu

NOVIDEA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva a realizuje stratégiu riadenia agendy pôdneho fondu v skupine poľnohospodárskych podnikov, t.j. :
- navrhuje stratégiu cien nájmov a nákupov poľnohospodárskej pôdy,
- procesne riadi referentov pôdneho fondu v jednotlivých podnikoch v skupine,
- vedie rokovania pri nákupe a nájme poľnohospodárskej pôdy,
- sleduje počínanie konkurentov v záujmových katastroch a ich nákupy pôdy,
- zabezpečuje správu pôdneho fondu v špecializovanom informačnom systéme,
- zodpovedá za správne nastavenie a funkciu špecializovaného informačného systému
- buduje vzťahy s kľúčovými prenajímateľmi pôdy.

Samostatná odborná práca v rastúcej spoločnosti, priaznivé podmienky pre sebarealizáciu a možnosť kariérneho rastu, motivujúce finančné ohodnotenie, flexibilný pracovný čas.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry. V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po vyhodnotení prihlášok budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe. Keďže ide o kľúčovú pozíciu pre spoločnosť výberové konanie bude viackolové, pričom 1. kolo výberového konania sa uskutoční v Poprade.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Naším klientom je slovenská podnikateľská skupina, sídlo je v Bratislave, jednotlivé podniky v rámci celej SR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Predpoklady: VŠ vzdelanie 2. stupňa (ekonomické, právnicke, ev. technické zameranie), minimálne 5 ročná prax v obchodno – riadiacej pozícii, na katastrálnom úrade, alebo na pozícii projektového manažéra, ktorý má preukázateľné skúsenosti s impelemntáciou informačných systémov. Znalosť princípov procesného riadenia a praktické skúsenosti s jeho uplatňovaním. Znalosť agendy prenájmov poľnohospodárskej pôdy je výhodou.
Nemecký, alebo anglický jazyk minimálne na úrovni B1, pokročilá úroveň práce s PC (MS Office), znalosť práce v systéme AURUS výhodou. Aktívny vodič.
Samostatný, zodpovedný, komunikatívny a výsledkovo orientovaný typ s dobrými vyjednávacími zručnosťami a výborným koncepčným myslením. .
Dobrá časová disponibilita – cestovanie v rámci celej SR.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2842105  Dátum zverejnenia: 6.12.2016