Mzdový účtovník / referent personalistiky

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie mzdového účtovníctva (cca 60 zamestnancov) v súlade s platnou legislatívou, spravovanie personálnej administratívy, komunikácia so zamestnancami, inštitúciami a externými partnermi spoločnosti, zabezpečovanie výberových konaní a vstupných interview s kandidátmi.

Stabilné zamestnanie a adekvátne platové ohodnotenie.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť DIAMON, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou mäsa a mäsových výrobkov ( www.diamon.sk )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

VŠ resp. SŠ vzdelanie ekonomického zamerania, prax v personálnej administrácii a v oblasti účtovania miezd je podmienkou, výborná znalosť legislatívy v pracovno-právnej i v mzdovej oblasti, pokročilá úroveň práce na PC (Word, Excel), znalosť personálno-mzdového softwaru ELALL vítaná.
Zodpovedný, samostatný a komunikatívny typ s angažovaným prístupom k práci a ľuďom, so zmyslom pre spoľahlivý výkon svojej práce.

NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku. Na trhu pôsobíme od roku 1992. Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom, o čom svedčí aj opakované získanie ocenenia RecruitRank Awards : v roku 2009 sme obsadili 3. miesto, v roku 2012 2. miesto a v roku 2015 opäť 3. miesto za výberové procesy v kategórii malé personálne agentúry.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Scherfelova 1376/4
058 01 Poprad
ID: 2812629   Dátum zverejnenia: 15.11.2016