Manažérka odbytu

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a predajné výsledky 3 členného oddelenia odbytu s cieľom zabezpečovať jeho rozvoj, motiváciu a rast. , t.j.
stanovovanie cieľov podľa plánov predaja (aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov) ,
vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov predaja na dennej/ týždennej báze,
koučovanie podriadených,
vyhodnocovanie a vylepšovanie procesov, procedúr a efektivity oddelenia.

Samostatná a dynamická práca, pracovná doba pondelok - piatok od 7,30 hod do 16 hod, platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Prihlásených kandidátov budeme informovať po vyhodnotení prihlášok o výsledku a o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu,, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť DIAMON, s.r.o., Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

SŠ/ VŠ vzdelanie, podmienkou sú skúsenosti v oblasti predaja a s riadením obchodného tímu.
Prax v oblasti rýchlo obrátkového tovaru, znalosť komodity mäsa a mäsových výrobkov a / alebo skúsenosti s trénovaním a koučingom podriadených sú vítané.
Zbehlosť v práci s PC, skúsenosti s účtovným programom Elall výhodou.
Samostatný a výkonovo zameraný typ, ktorý zvláda pracovné úlohy aj pod časovým tlakom, má výborné organizačné, komunikačné a predajné schopnosti a dokáže rozvíjať potenciál podriadených.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2738997  Dátum zverejnenia: 27.9.2016