Obchodný riaditeľ

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a výsledky obchodného úseku, participácia na určovaní obchodnej stratégie a stanovovaní obchodného plánu, samostatné vedenie obchodných rokovaní s kľúčovými zákazníkmi s cieľom rozšíriť distribúciu celého produktového portfólia spoločnosti, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a následné vyjednávanie obchodných podmienok a cien s oslovenými zákazníkmi.

Pre motivovaného obchodníka a manažéra príležitosť pre sebarealizáciu v dynamickom odvetví, adekvátne platové ohodnotenie, služobné auto a telefón k dispozícii aj na súkromné účely

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. Uveďte tiež prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu,, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je etablovaná slovenská obchodná spoločnosť DIAMON, s.r.o. s celoslovenským pôsobením, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou potravinárskych výrobkov na tradičný trh aj do obchodných reťazcov, má cca 1200 odberateľov. Sídlo spoločnosti je v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

VŠ vzdelanie, podmienkou je prax v obchodnej sfére v oblasti rýchloobrátkového tovaru a skúsenosti s vedením obchodného oddelenia. Ovládanie práce s PC (Word, Excel), vodičská prax.
Dynamický, podnikavý, cieľavedomý a zodpovedný typ, prozákaznícky a výsledkovo orientovaný, ktorý dokáže rozvíjať obchodné aktivity, dosahovať stanovené ciele a má veľmi dobré vyjednávacie a organizačné spôsobilosti.
Bydlisko prednostne prešovský kraj.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2729988  Dátum zverejnenia: 19.9.2016