Expedient mäsa -mäsiar

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a váženie mäsa v podmienkach výrobno veľkoobchodnej spoločnosti a príprava mäsa na expedíciu podľa objednávok, t.j. rozrábka mäsa, balenie mäsa do vákuového balenia, strečovanie mäsa do fólie. .

Stabilné zamestnanie, adekvátne platové ohodnotenie, nákup tovaru za zamestnanecké ceny.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Prihlásených kandidátov budeme informovať po vyhodnotení prihlášok o výsledku a o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu,, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť DIAMON, s.r.o., Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

SOU/SŠ vzdelanie, vyučený v odbore s minimálne ročnou praxou, alebo bez vyučenia s preukázateľnou dlhoročnou praxou. Platný zdravotný preukaz pracovnáka v potravinárstve.
Zodpovedný a pracovitý človek, ktorému vyhovuje práca v 2 zmennej prevádzke – poobedná / nočná zmena.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2697439  Dátum zverejnenia: 19.8.2016