Technik - špecialista na vstrekovanie plastov / vedúci zmeny

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zabezpečenie bezproblémového chodu výroby na základe plánovaných objednávok v podmienkach výrobného závodu, ktorý je dodávateľom pre automotive, t.j. :
- riadenie a organizácia výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny (zadelenie práce, kontrola čistoty pracoviska, priebežná kontrola kvality výroby)
- zodpovednosť za chod vstrekolisov (nastavovanie strojov, manipulátorov a všetkých výrobných zariadení potrebných vo výrobnom procese)
- zabezpečenie efektívnosti výmen vo výrobnom procese v spolupráci s odd. plánovania výroby, kvality, nástrojárne a ľudských zdrojov
- plnenie plánu výroby a kvality produktu na základe požiadaviek zákazníka
- návrhy na preventívne a nápravné opatrenia v spojení s riešením technických problémov, zlepšení výrobného procesu a reklamácii od zákazníka
- riadenie, koordinácia, hodnotenie podriadených zamestnancov
- kontrola dochádzky, navrhovanie školení pre podriadených zamestnancov, podieľa sa na výbere a prepúšťaní zamestnancov
- kontrola dodržiavania BOZP, technologických postupov v rámci odd.
- riešenie neštandardných situácii vo výrobe
Pracovná doba: trojzmenná prevádzka (05:45-13:45 / 13:45-21:45 / 21:45-05:45)

Perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou postupu na pozíciu vedúceho výroby, primerané platové ohodnotenie.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom brazílska výrobná spoločnosť CRW Slovakia, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre spotrebný a automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, spracovanie plastov

SŠ/VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania, dobrá schopnosť čítať technickú dokumentáciu, podmienkou sú praktické skúsenosti s technológiou vstrekovania, s formami a s nastavovaním vstrekolisov, prax z podniku pôsobiaceho v oblasti automotive vítaná, znalosť anglického jazyka.
Angažovaný a zodpovedný typ s dobrým technickým myslením a s kvalitnými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2654794  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou