Manažér predaja – predaj, prenájom a prevádzkovanie nápojových automatov, kávovarov a automatov na občerstvenie - Prešovský kraj

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu t.j. udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, akvizičné aktivity za účelom získavania nových klientov v pridelenom regióne, participácia na promo akciách, pravidelný reporting výsledkov. Zodpovednosť za riadenie priamo podriadeného obchodného zástupcu.

Zamestnanie v etablovanej obchodnej spoločnosti, osobný automobil k dispozícii na výkon práce, motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov budeme informovať po vyhodnotení prihlášok o výsledku a ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu správu, prosím, skontrolujte si SPAM, alebo si preventívne pridajte našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť Kávomaty, s.r.o., ktorá sa od roku 1993 profesionálne zaoberá predajom, prenájmom a prevádzkovaním nápojových automatov, kávovarov a automatov na občerstvenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

SŠ vzdelanie, podmienkou je preukázateľná prax v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru v segmente HoReCa a dobrá znalosť regiónu. Skúsenosti na pozícii area sales manager výhodou. Aktívna vodičská prax, zbehlosť v práci s PC.
Cieľavedomý, húževnatý, prozákaznícky a výsledkovo orientovaný typ s výbornými komunikačnými a vyjednávajúcimi schopnosťami, ktorého baví obchodovanie.
Bydlisko v Kežmarku, Poprade a blízkom okolí.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2653206  Dátum zverejnenia: 6.9.2016