Obchodný manažér špecializovaných eshopov

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spoľahlivé vybavovanie objednávok z e-shopov: www.darian.sk, www.darian.cz, www.blesky-elinchrom.sk,
- komunikácia so zakazníkmi cez LiveChat a odborné poradenstvo v oblasti foto zariadení a fotopríslušenstva,
- participácia na aktívnom predaji,
- vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov,
- spracovávanie vytvorených a stornovaných objednávok,
- spätné zisťovanie spokojnosti zákazníkov.

Príležitosť uplatniť sa v tvorivom a kultivovanom prostredí v mladej a dynamickej spoločnosti, ktorá sa zameriava na predaj kvalitného príslušenstva v oblastiach foto, video a tlač.

Spoločnosť Darian, s.r.o. ponúka priaznivé podmienky pre odborný a osobný rast s možnosťou absolvovať odborné kurzy a workshopy aj v zahraničí a kurz anglického jazyka. Motivujúce platové podmienky, zodpovedajúce výsledkom. V sídle spoločnosti je aj pohodová kaviareň slúžiaca na obchodné jednania a relax a fotoateliér.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry NOVIDEA, s.r.o. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Uzávierka prijímania prihlášok je 15.2.2016.
Po uzávierke a vyhodnotení prihlášok budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je špecializovaná obchodná spoločnosť Darian, s.r.o, so sídlom v Poprade, ktorá sa zaoberá predajom foto zariadení a príslušenstva, na Slovensku a v Česku zastupuje 15 svetových značiek (napr. SEKONIC, POCKET WIZARD, či BOWENS.) www.darian.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

SŠ/VŠ vzdelanie prednostne technického zamerania, zorientovanosť v oblasti fotografického sortimentu (foto zariadenia, foto príslušenstvo) a/alebo autentický záujem o oblasť fotografovania, prax v oblasti predaja a znalosť predajných techník cross-sell a up-sell. Pokročilá úroveň práce s PC (Word, Excel), znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou. Kandidát, ktorého materinským jazykom je český jazyk je veľmi vítaný.
Komunikatívny, motivovaný a výsledkovo orientovaný typ, technicky zdatný, s kultivovaným vystupovaním a s veľmi dobrými obchodníckymi schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2421646  Dátum zverejnenia: 3.2.2016