Výrobný manažér - severovýchodné Slovensko

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
1.12.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľanie sa na vytvorení výrobnej oblasti severo-východné Slovensko. Riadenie výrobných a technických procesov poľnohospodárskych podnikov patriacich do danej oblasti ( do 7 podnikov). Spoluzodpovednosť za implementáciu schválenej stratégie a plnenie biznis plánov pre zverené podniky. Spolupráca na riadení významných projektov v rámci zverenej oblasti. Aktívna spolupráca s finančným manažérom pre danú oblasť.

Pre profesionálneho a ambiciózneho manažéra príležitosť pre sebarealizáciu, možnosť participovať na budovaní progresívnej skupiny podnikov poľnohospodárskej prvovýroby, kvalitné odborné a materiálne zázemie, adekvátne ohodnotenie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry. V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po vyhodnotení prihlášok budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe.
1. kolo výberového konania sa uskutoční v Poprade.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Naším klientom je slovenská podnikateľská skupina, jej centrálne sídlo je v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

VŠ vzdelanie technického zamerania, podmienkou je minimálne 5 ročná prax v oblasti riadenia výroby, skúsenosti s uplatňovaním progresívnych nástrojov riadenia, s projektovým riadením, s riadením ľudských zdrojov a s manažmentom zmien. Pokročilá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, práca s PC (Word, Excel) na dobrej úrovni, aktívny vodič.
Cieľavedomý, rozhodný, koncepčný a výsledkovo orientovaný typ s dobrým technickým myslením, s výbornými riadiacimi, organizačnými a komunikačnými schopnosťami a s dobrou odolnosťou voči záťaži a stresu.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2253124  Dátum zverejnenia: 17.9.2015