Majster výroby

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
september 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovať zamestnancov ( 20-40 ľudí) výroby tak, aby bola zabezpečená produkcia výrobkov, súčasti alebo komponentov
- dohliadať na výrobnú činnosť a tým zabezpečovať, aby vyrábané produkty dosahovali stanovené požiadavky kvality, vrátane integrity výroby a dokumentácie výrobných objednávok
- riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia plánu
- koordinovať a metodicky riadiť prácu výrobných robotníkov
- na základe stanovených týždenných plánov výroby stanovovať priority vo výrobe a rozdeľovať denne úlohy
- viesť personálne záležitosti vrátane konečného výberu pracovníkov, zaškoľovania, hodnotenia výkonov, disciplinárnych otázok a bezpečnostných opatrení, na konci mesiaca kalkulácia dochádzok

Perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti, ktorá je dodávateľom pre automobilový priemysel, možnosť participovať na nových projektoch, priaznivé podmienky pre profesijný rast, jazykové vzdelávanie, primerané platové ohodnotenie.

Profesijný životopis pošlite prosím, na e mailovú adresu agentúry. V prihláške uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po uzávierke a vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o výsledku a o ďalšom postupe.
Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je brazílska strojárska výrobná spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi (www.rudolph.com.br), výrobca komponentov pre automobilový priemysel (Bosch, ZF)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2146864  Dátum zverejnenia: 16.6.2015