Hlavný účtovník

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou vo výrobne obchodnej spoločnosti, t.j.
- riadenie metodiky v oblasti účtovníctva
- odpisovanie majetku,
- spracovanie a kontrola mesačných a ročných účtovných závierok
- spracovanie daňových priznaní

Perspektívne zamestnanie v etablovanej výrobne obchodnej spoločnosti a v dobrom kolektíve, podpora zo strany nadriadeného, kultivované prostredie.

Prihlášku a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúryNOVIDEA, s.r.o. V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naším klientom je spoločnosť HO&PE FAMILY s.r.o., Poprad

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

VŠ vzdelanie ekonomického zamerania (odbor ekonomika, účtovníctvo, audítorstvo), profesionálne znalosti podvojného účtovníctva a problematiky daní a vynikajúci prehľad v aktuálnej daňovej a účtovnej legislatíve, 10 ročná prax v oblasti účtovníctva a preukázateľné skúsenosti so spracovávaním účtovných uzávierok a s elektronickou komunikáciou s úradmi. Skúsený užívateľ PC ( Word, Excel).
Samostatný a zodpovedný typ s proaktívnym prístupom, s dobrými komunikačnými a riadiacimi schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2116087  Dátum zverejnenia: 21.5.2015