Nákupca

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb vo výrobnom závode, t.j. monitorovanie a analýza trhu, vyhľadávanie nových dodávateľov, vedenie obchodných rokovaní s cieľom zabezpečiť optimálnu štruktúru dodávateľskej základne z hľadiska ceny, dodávky, kvality a predajného servisu, výdaj nákupných objednávok, sledovanie procesu dodávky a cieľové plnenie všetkých zmluvných dohodnutých podmienok, riešenie reklamácií, optimalizácia procesu nákupu a vypracovávanie rozpočtov.

Perspektívne zamestnanie v etablovanej nadnárodnej spoločnosti, príležitosť participovať na jej rozvoji a raste, priaznivé podmienky pre profesijný a kariérny rast, primerané platové ohodnotenie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície. Prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je výrobná spoločnosť so sídlom v Spišskej Novej Vsi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VŠ technického alebo ekonomického zamerania, aktívna znalosť anglického jazyka, minimálne 2 ročná prax v oblasti nákupu v podmienkach výrobnej spoločnosti, znalosť materiálov, výrobných procesov a nástrojov riadenia výroby (5S, kaizen, skúsenosti s používaním analytických nástrojov v oblasti nákupu...), kvalitná úroveň práce s PC (balík Office). Samostatný, výkonný a motivovaný typ s veľmi dobrými komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2060962  Dátum zverejnenia: 25.3.2015