Lean inžinier

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia nástrojov lean mamažmentu s cieľom neustáleho zlepšovania procesov v podmienkach montážneho strojárskeho závodu, t.j. :
- Mapovanie a analýza tokov výrobného procesu
- Vedenie a facilitovanie procesov štíhlej výroby, realizácia kontinuálnych projektov zlepšovania a riešenie kvality, toku materiálu,
- Poskytovanie operačných analýz a podpory výroby v rámci celého závodu, s cieľom zníženia nákladov, zlepšenia výkonu práce, časov cyklu, odstránenia úzkych miest a zlepšenie úrovne priepustnosti
- Kvantifikovanie a kvalifikovanie pracovných noriem, plánovanie kapacít
- Spolupráca pri definovaní toku materiálu, vymedzení spôsobu skladovania a manipulácie s materiálmi a výrobnými komponentmi,
- Rozvoj členov tímu a vedenie kaizen krúžkov pri riešení problémov
- Aktívna podpora nástrojov Visual Factory Standard Work, Kaizen, Asset Care, Pull systémov...
- Participácia na zaraďovaní nových projektov a výrobkov do výroby s cieľom implementovať nástroje lean production
- Aktívna podpora a uplatňovanie postupu podľa DMAIC pre všetky typy reengineering činnosti
- Riadenie preventívnej a prediktívnej údržby
- Spolupráca pri príprave investičných zámerov a plánovania nákladov oddelenia
- Spolupráca pri zefektívňovaní ergonómie pracovných priestorov, ako aj ochrany životného prostredia a bezpečnosti práce v súlade s platnou legislatívou

Perspektívne zamestnanie v podmienkach zahraničnej výrobnej spoločnosti, pre motivovaného kandidáta príležitosť pre sebarealizáciu v oblasti lean managementu, adekvátne platové ohodnotenie.

VŠ vzdelanie technického zamerania (prednostne odbor priemyselné inžinierstvo, výrobné systémy…), certifikát lean black belt vítaný, nie je podmienkou.
Prax vo výrobnom podniku strednej veľkosti prednostne montážneho zamerania s viacerými výrobnými oddeleniami, skúsenosti s ovládacími prvkami automatizácie a procesným inžinierstvom výhodou. Podmienkou je znalosť princípov a nástrojov lean manufacturing (Poka Yoke, KAIZEN, 5S, KANBAN, TPM, Milk Run, Six Sigma).
Pokročilá úroveň práce s PC: MS Office, Microsoft Project, Access, Excel, PowerPoint, Word, AUTO CAD, pokročilá znalosť anglického jazyka.
Motivovaný, cieľavedomý, kooperatívny typ s dobrým technickým myslením, veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorý si vie stanoviť priority, má proaktívny prístup a dokáže optimalizovať procesy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť, výrobný závod v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2038021  Dátum zverejnenia: 5.3.2015