Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
Svit, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná kamiónová preprava tovaru v 3-6 týždňových turnusoch v krajinách EÚ, výjazd zo Svitu, alebo v pozícii striedača 1-2 týždne na dočasne pridelenom vozidle.

Stabilné zamestnanie s dobrými pracovnými podmienkami, t.j. možnosť nadštandardného zárobku, zodpovedajúceho podaným výkonom a kvalite práce, dodržiavanie výplatných termínov, systematická starostlivosť o zamestnancov a vozidlá, ďalšie sociálne výhody v súlade s pravidlami spoločnosti.
Motivovaný vodič bez praxe, ktorý chce pracovať v medzinárodnej kamiónovej preprave, dostane v počiatočnej etape zaučenie a podporu.

Profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V názve správy uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.

Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť CHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o. , dopravno – zasielateľská spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v oblasti dopravy, logistiky a špedície. Sídlo spoločnosti je vo Svite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

SOU/SŠ, podmienkou je vodičský preukaz skupiny C1, C, C1E, CE, platné psychologické testy, zdravotná prehliadka a karta vodiča, aj vodič bez praxe v medzinárodnej preprave.
Zodpovedný a spoľahlivý typ, ktorého práca vodiča MKD baví a ktorému buď vyhovujú 3 - 6 týždňové turnusy, alebo chce jazdiť ako vodič – striedač, t.j. bude jazdiť na dočasne pridelenom vozidle počas turnusového voľna iného vodiča (t.j. 1- maximálne 2 týždne) .

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1945377  Dátum zverejnenia: 2.12.2014