Inžinier kvality

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Kežmarok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia internej kvality
- Zodpovednosť za plánované interné audity kvality a životného prostredia
(procesný a produktový audit)
- Vykonávanie interných systémových auditov podľa normy ISO 9001:2008
- Starostlivosť o systém vyhodnocovania dodávateľov
- Účasť na externých auditoch a návštevách dodávateľov, priama komunikácia s dodávateľmi
- Riešenie dodávateľských reklamácií
- Spoluzodpovednosť za aktivity v rámci zabezpečenia externej kvality
(riešenie zákazníckych reklamácií)
- Spoluzodpovednosť za implementáciu nápravných opatrení vyplývajúcich z auditov, ako i interných a externých reklamácií

Perspektívne zamestnanie, príležitosť pre sebarealizáciu a kariérny postup v etablovanej nadnárodnej spoločnosti, dobré materiálne podmienky práce a primerané platové ohodnotenie.

Profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu personálnej agentúry NOVIDEA, s.r.o. V prihláške uveďte prosím, názov pozície a svoj súhlas so spracovaním osobných údajov
Prihlásených kandidátov budeme informovať o výsledku vyhodnotenia prihlášok a o ďalšom postupe.
Upozornenie: Prosím, pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť Hengstler, s.r.o., ktorá sídli v Kežmarku.
Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Od roku 1995 je spoločnosť Hengstler členom US Corporate Group of Danaher vo Washingtone, DC, USA. Spoločnosť je zastúpená v 30 krajinách a zamestnáva približne 43.000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

VŠ vzdelanie technického zamerania, dobrá znalosť štatistických metód a nástrojov riadenia kvality, podmienkou sú praktické skúsenosti s normou ISO 9001:2008 a prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky, znalosť 14001:2004 výhodou.
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka nutná, pokročilá úroveň práce s PC (Word, Excel), znalosť SAP vítaná.
Zodpovedný, výkonný a flexibilný typ s dobrým analytickým myslením a s dobrými komunikačnými schopnosťami.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1902238  Dátum zverejnenia: 17.10.2014