Nákupca, vedúci skladového hospodárstva

NOVES okná, a.s.

Miesto práce
Radlinského 24, Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- efektívne riadenie a zabezpečovanie nákupu materiálov a tovarov, príp. služieb
- analýzy cenových ponúk, riadenie tendrov
- monitorovať príležitosti na trhu dodávateľov s cieľom redukovať náklady za dodržania štandardov kvality, komunikácia s dodávateľmi, vyhodnocovanie ich činnosti
- optimalizácia kvality, nákladov a dodacích lehôt
- zodpovednosť za organizáciu práce a činnosti pracovníkov na oddelení
- zodpovednosť za optimalizáciu skladových zásob
- riadenie a kontrola inventúr skladov
- plnenie ďalších cieľov a úloh v zmysle stratégie spoločnosti

- práca pre stabilnú spoločnosť etablovanú na domácom a zahraničných trhoch
- motivujúce platové ohodnotenie
- služobný telefón
- otvorená a pružná komunikácia, priestor pre sebarealizáciu, kariérny a vzdelávací rast

Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky telefonicky alebo mailom.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti NOVES okná, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely získania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
minimálne 3 roky praxe vo výrobe v oblasti nákupu, skladového hospodárstva
skúsenosti s vedením pracovného kolektívu
etické jednanie
vysoké pracovné nasadenie
ochota vzdelávať sa a pracovať v tíme

Spoločnosť je stabilným zamestnávateľom, pôsobí na Slovensku už vyše 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výroba a predaj plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Naše výrobky exportujeme aj do iných krajín Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2982058  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou