Vizážista/Stylista Image-maker

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Tolstého 7, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
od 600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň.

Hľadáme šikovných vizážistov, stylistov a image-makerov na forenie reklám, bookov, kampaní atď.

Zašlite nám prosím Vaše CV a fotky práca na: [email protected]

Ďakujeme a tešíme sa na možnú spoluprácu.

Tím Nove-Tvare.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3009358  Dátum zverejnenia: 11.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 eur