Modelka/model - Fotomodelka/Fotomodel

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Tolstého 7, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
50-2.000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme sympatické slečny a mužov na prácu v modelingu, fotomodelingu, hostessingu. Hľadáme rovnako aj sympatické plnoštíhle dievčatá na uplatnenie sa v X-size modelingu.
Podmienkou je sympatický, príjemný a zaujímavý vzhľad, súmerná postava.
Znalosť anglického jazyka je výhodou.

Náplň práce spočíva: fotenie katalógov, módy, ilustračných fotografií, kampaní, módne prehliadky,...

Uplatnenie je možné popri škole, práci alebo pôsobiť môžete v danej oblasti aj naplno. Spolupracujeme s vyše 100 agentúrami a klientami v zahraničí aj na SR.

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú ponuku nám prosím pošlite Vaše fotografie tváre, postavy + telefónne číslo na email: [email protected]. Životopis nie je potrebný pri tejto pracovnej ponuke. Ozveme sa každému záujemcovi.

Ďakujeme vopred za Váš záujem o spoluprácu!

S pozdravom tím www.Nove-Tvare.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2776506  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50-2.000