Nové tváre do reklám, TV, komparzov, modelingu, hostessingu

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Česko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
50-5000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme nové tváre do reklám, TV, komparzov, modelingu, hostessingu, fotomodelingu atď.

Nezáleží nám na vašej postave a veku, veď v reklamách a filmoch účinkujú rôznorodí ľudia. Nízki, vysokí, mladí, starší, dôchodcovia, detičky, dámy a páni v najlepšom veku,...

Minulý mesiac sme až vyše 500 ľuďom z našej databázy našli uplatnenie: natáčanie veľkofilmu, komparz v talentovej reality show, účinkovanie v hudobnom videoklipe známeho rapera, sympatické baby a chalani boli pozvaní na castingy do zahraničných agentúr, slečny a dámy chodili pózovať ako modelky študentkám vizážistických kurzov vo Fame.sk,...

Pridajte sa k našim úspešným tváram aj Vy!
Príďte sa zaregistrovať na niektorý z júlových castingov.
Termíny a podrobné informácie nájdete na: http://www.novetvare.sk/clanky/88-643-nove-registracne-castingy-do-databazy (link nakopírujte do vyhľadávača).
Info sa dozviete aj keď pôjdete priamo na www.Nove-Tvare.sk, kliknite na sekciu Novinky alebo Castingy.

Tešíme sa na Vás už teraz a na spoločné úspechy! :-)

PS: Nájdete nás aj na Facebooku (Nove-Tvare.sk) a Instagrame (NoveTvare.sk)

S pozdravom a prianím príjemného dňa,
Michaela/Nove-Tvare.sk :-)

Zaujímavé prostredie reklamného, filmového a modelingového sveta.
Nadštandartné honoráre vyplácané včas.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vás na niektorom z našich castingov.
Nakopírujte link do vyhľadáča s termínami a informáciami: http://www.novetvare.sk/clanky/88-643-nove-registracne-castingy-do-databazy

Ak Vám link nejde otvoriť, choďte priamo na stránku www.Nove-Tvare.sk a kliknite na Novinky alebo Castingy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2638240  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50-5000 Eur