Účastník castingu - komparzista, reklamný herec, fotomodelka, modelka, hostesska, promotérka

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Tolstého 7, Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, USA, Luxembursko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekný deň,

sme prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk.

Hľadáme nové tváre do:
- reklám, na fotenia, do TV, hostesingu, komparzu, modelingu, fotomodelingu, reklám, vlasových show atď.

Do reklám sú žiadané všetky typy postáv a ľudia každého veku. Pozrite si reklamy a sami uvidíte, že sú v nich ľudia ako Vy. :-)

Rovnako ponúkame aj možnosť uplanenia v modelingu, fotomodelingu - či už v na Slovensku alebo v zahraničí.

Povedal Vám už niekto, že ste zaujímavý, fotogenický?
Tak to rozhodne vyskúšajte.
Za posledné týždne sa naše Nové tváre objavili v TV reklamách, katalógoch, vlasových show, hostessingu, fotenia kampane pre hypermarkety, komparzy atď. A to na Slovensku aj v zahraničí.

Ako sa do www.Nove-Tvare.sk dostať?
Je to jednoduché? Príďte sa ukázať na casting.
Všetky informácie nájdete tu (link nakopírujte do vyhľadávača):

Ak Vám link nefunguje, choďte prosím na www.Nove-Tvare.sk a kliknite na Castingy.

Tešíme sa na Vás už teraz! :-)
S pozdravom tím www.Nove-Tvare.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2215739  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 5000 EUR/mesiac