Účastník castingu do TV, reklám, komparzov, filmov, youtube videí, hostessingu, modelingu a promotion

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Grécko, Dánsko, USA, Luxembursko, Švédsko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
50 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

sme prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk.
Hľadáme nové tváre do:
- reklám, na fotenia, do TV, hostessingu, komparzu, filmu, modelingu, fotomodelingu, promotion, youtube videí atď.

Využite šancu pridať sa k agentúre so širokou ponukou atraktívnych ponúk z oblasti reklám, TV, filmov, komparzov, modelingu, hostessingu, promotion, fotomodelingu.

Za posledný mesiac sa naše Nové Tváre objavili na fotení vo Viedni, natáčaní TV spotu pre aquapark, na rôznych vlasových show, fotení pre známu sieť supermarketov, fotení pre známu sieť kaviarní, uspeli v modelingu a fotomodelingu v Miláne, Indii, atď.

Všetky informácie nájdete tu (link nakopírujte do vyhľadávača):
alebo navštívte našu stránku www.novetvare.sk a v sekcií Júlové castingy nájdete všetky potrebné informácie o termínoch a miestach castingov.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami :).
S pozdravom tím Nove-Tvare.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2179566  Dátum zverejnenia: 13.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 - 5000 EUR/mesiac