Účastník castingu - komparzista, reklamný herec, fotomodelka, modelka, hostesska, promotérka

Nove-Tvare.sk s.r.o.

Tolstého 7, Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, USA, Luxembursko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekný deň,

sme prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk.

Hľadáme nové tváre do:
- reklám, na fotenia, do TV, hostesingu, komparzu, modelingu, fotomodelingu atd.

Do reklám sú žiadané všetky typy postáv a ľudia každého veku. Pozrite si reklamy a sami uvidíte, že sú v nich ľudia ako Vy. :-)

Rovnako ponúkame aj možnosť uplanenia v modelingu, fotomodelingu - či už v na Slovensku alebo v zahraničí.

Povedal Vám už niekto, že ste zaujímavý, fotogenický?
Tak to rozhodne vyskúšajte.
Za posledné týždne sa naše Nové tváre objavili v TV reklamách, katalógoch, reklamách na výživové doplnky, hostessingu pri motoristických akciách, fotenia kampane pre hypermarkety, komparzy atď. A to na Slovensku aj v zahraničí.

Ako sa do www.Nove-Tvare.sk dostať?
Je to jednoduché? Príďte sa ukázať na casting.
Všetky informácie nájdete tu (link nakopírujte do vyhľadávača):

Ak Vám link nefunguje, choďte prosím na www.Nove-Tvare.sk a kliknite na Castingy.

Tešíme sa na Vás už teraz! :-)
S pozdravom tím www.Nove-Tvare.sk

Zaujímavé prostredie showbiznisu, reklám, TV.
Nadštandartné zárobky a skúsenosti na nezaplatenie. :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá on-line castingová agentúra www.Nove-Tvare.sk zastupuje vyše 12.000 ľudí do reklám, TV, filmov, seriálov, komparzov, na fotenia, hostessing, modeling či fotomodeling. Fungujeme vyše 12 rokov.

Vychováva aj profesionálne modelky a modelov a sprostredkúva im uplatnenie na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť organizuje aj kurzy IMAGE-MAKER , kurzy vizáže a vychováva profesionálnych vizážistov, stylistov, imidž-mejkerov,...

Pridajte sa k nim a vyskúšajte štastie aj Vy!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2134104  Dátum zverejnenia: 9.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 5000 EUR/mesiac